Мережа закладів культури

Незламна мужність поколінь

«Незламна мужність поколінь» - обласна акція, яка проводилася в усіх громадах Прикарпаття протягом року, відкрили багато нових імен, подій, фактів, відтворила велич українського духу, бо пройшли століття, а ворог той самий.

10:12 11.12.2023

"Wonder fest Georgia Carpathians".

28 жовтня колектив народного танцю Дитячої школи мистецтв Поляницької сільської ради під керівництвом Надії Мушій взяв участь в благодійному Міжнародному фестивалі-конкурсі

10:29 02.11.2023

День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

З нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні,23 червня 2023 року працівники культури спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту Поляницької сільської ради здійснили робочу молитовно-пізнавальну поїздку до м.Івано-Франківська та с.Старуня.Відвідали обласний музей Визвольної боротьби ім.Степана Бандери, військово-історичний музей"Герої Дніпра" та багато інших цікавих історичних місць.

11:31 26.06.2023

Вітаємо!

Щиро вітаємо випускницю Дитячої школи мистецтв Поляницької сільської ради - Олесю Щербюк, клас фортепіано

12:12 16.06.2023

Академконцерт

3 червня відбувся підсумковий академконцерт учнів п'ятого року навчання музичного відділу по класу баян викладач Мироняк В. Б. Бажаємо діткам натхнення та творчих злетів! Дякуємо батькам за те, що довіряєте нам своїх діток. Дякуємо Мироняку В.Б. за Вашу працю, нехай учні тішать вас своїми успіхами у мирній країні, віримо і дякуємо ЗСУ.

12:20 04.06.2023

"Незламна мужність поколінь"

18 лютого 2023р. в приміщенні клубної установи с. Поляниця відбулася обласна- мистецько патріотична акція «Незламна мужність поколінь» за участю мистецьких колективів Поляницької громади та здобувачів освіти Поляницького ліцею. Метою даної акції є відзначення 80-Ї річниці УПА та прославлення захисників України російсько- української війни.

11:58 18.02.2023

Обласна мистецько-патріотична акція "Незламна мужність поколінь"

Акція організовується з метою відзначення 80-ї річниці УПА та прославлення захисників України російсько- української війни. Відбудеться 18.02.2023р. о 13:00год. в приміщенні клубної установи с. Поляниця. За участю мистецьких колективів Поляницької громади.

12:01 10.02.2023