На базі Вижницької спеціалізованої школи проведено "Мистецький хаб Буковинської Гуцульщини", де Гуцульською освітянською радою презентовано нові грані унікальної культури нашого краю.

Дата: 12.04.2024 14:56

На Вижниччину завітали представники територіальних громад: Яремчанської,

Поляницької, Ланчинецької,

Надвірнянської, Ясінянської, Великобичківської, Путильської, Косівської, Вижницької, Вашківецької та Рахівського району.

У заході взяли участь Владика Єпископ Феогност Бодоряк єпископ Чернівецький та Буковинський, начальник районної військової адміністрації Сергій Чеботар, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк,заступниця начальника районної військової адміністрації Анна Гринчук, голова Вижницької міської ради Олексій Чепіль, голова Гуцульської освітньої ради Дмитро Никифоряк, директор Вижницької спеціалізованої школи Валерій Клим, голова районної профспілки працівників освіти та науки Ярослав Борсук, завідувачка кафедри ДПОМ Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Мирослава Жаворонкова, голова Гуцульської освітянської ради Дмитро Никифоряк, радники голови Вижницької районної військової адміністрації Василь Марчук, Михайло Григоряк та Марина Кисилиця.

Під час заходу присутні молитвою вшанували пам'ять полеглих Героїв.

Відвідано:

▫️ Світлицю Назарія Яремчука;

▫️ Музей старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини.

Взято участь у майстер-класах:

▫️ Майстер-клас писанкарства "Гуцульська писанка";

▫️ "Різьблення по дереву", "Вишивка", "Ткацтво".

Прослухали мініатюру Михайла Ковалюка за мотивами гуцульської народної казки, записаної М.Зінчуком "Єрмарок: про хитрого діда та довірливих панів".

Проведено засідання круглого столу, на якому погодили план та положення ради.