A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області

Мережа закладів культури

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Сьогодні відзначається День Конституції України - одне з найголовніших державних свят нашої країни.

В цей день 1996 року у Верховній Раді була прийнята Конституція Незалежної України - оберіг державності й демократії, документ, в якому утверджені головні цінності нашого народу.

10:11 28.06.2024

07 червня 2024 р. відбулось урочисте вручення свідоцтв про позашкільну мистецьку освіту нашим випускникам, яких цього року маємо з музичного відділу шість учнів та образотворчого відділу одну ученицю.

Шановні наші випускники щиро вітаємо вас і бажаємо, щоб усі ваші юнацькі мрії здійснювались, щоб ваше життя стелилось вишитим рушником, а доля була щедрою на рясні ужинки! Бажаємо кожному знайти свою нішу у житті і бути задоволеними від власного вибору та не втрачати тих знань і навичок, які ви здобули у нашому закладі, а навпаки, надалі розвиватися та удосконалюватися.

16:04 13.06.2024

День матері — це чудовий привід висловити їй свою вдячність і любов.

Нехай День матері дарує тільки радість, хай ясна усмішка сіяє на устах! Нехай ніколи не вгасає юна жвавість й від щастя хай душа літає, наче птах! У День Матері окремі вітання і низький уклін всім Матерям ,чиї діти стали на захист нашої неньки -України. Нехай Матінка Небесна поверне їх всіх додому живими і неушкодженими

13:53 13.05.2024

Вітаємо Даринку Санкович, ученицю музичного відділу, класу цимбал з першою нагородою!

Бажаємо плідного навчання та нових перемог на мистецькій ниві, завжди тішити добрим виконанням батьків і наставників, дарувати своє мистецтво слухачам та з кожним виходом на сцену удосконалювати майстерність.

10:01 07.05.2024

Великодні заходи

Одним із найурочистіших для кожного християнина свята, яке приносить багато радості і душевної теплоти є Великдень. Це дійстно Великий день, який прославляє Воскресіння Ісуса Христа. Він знаменує собою любов до життя до життя, перемогу над смертю і надію на вічне існування. Це свято має свої традиції, які встановлювалися поступово протягом багатьох століть. Так як Великдень найяскравіша ознака всього живого і оновленого, то головними символами цього дня вважають Життя( паски і розфарбовані яйця) Вода і Благодатний Вогонь .У бібліотеці організована святкова - виставка "Свято свят і торжество торжеств.

09:57 07.05.2024

Вхід для адміністратора