A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області

Освітній процес

За доброю українською традицією прихід весни і тепла - час великої спільної толоки. Долучаємось до обласної екологічної акції "Чиста вода - здорова нація".

Тож поки наші ЗСУ чистять українські землі від окупанської нечисті, учні, вчителі та працівники Вороненківської гімназії розпочали весняну толоку. Прибрали узбіччя доріг, прилеглі території від гілок, сміття, сухого листя, розчистили прибережні смуги, невеличкі потічки, водойми.

15:47 29.04.2024

у Яблуницькому ліцеї Поляницької територіальної громади відкрили «Клас безпеки»

Поки лунають сирени та літають ворожі ракети по всій Україні, наші школярі вчаться жити в умовах повсякденної небезпеки та стають все розумнішими та відповідальнішими за себе і своїх близьких.

15:38 29.04.2024

«СЕРЦЕМ ЄДИНИМ, МИ - УКРАЇНА!»

Сьогодні, 11 квітня в клубній установі с.Поляниця відбувся І етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми - Україна», який ініціювала голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

14:54 12.04.2024

В Україні триває реформа шкільного харчування, на черзі - її реалізація на рівні територіальних громад

Якісне та поживне харчування – запорука здоров’я для дитячого організму. Нагодувати дітей смачною та корисною їжею, приготовленою в належних умовах, – саме з цією метою впроваджується реформування шкільного харчування.

10:50 11.04.2024

свято "Зустріч весни"

свято незабутніх емоцій та вражень,які сповнили серця радістю, добротою та безліччю приємних емоцій, щиро вдячні усім хто долучився, а особлива вдячність сім'ї Самовюк,за організацію танцю присвяченому загиблому воїну Самовюку Івану Григоровичу, батькові нашого вихованця Дмитрика, а також усім Збройним Силам України за ці незабутні емоції!

15:42 21.03.2024

Вхід для адміністратора