Освітній процес

Під головуванням начальника Надвірнянської РВА Петра Хмельовського відбулася виїзна нарада в Поляницьку територіальну громаду з питань реформування системи шкільного харчування.

До участі у роботі долучилися начальник відділу технічного нагляду за ремонтом приміщень та матеріально-технічним забезпеченням бюджетних установ при департаменті освіти і науки облдержадміністрації Руслан Іваник, головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Наталя Пігач, голови територіальних громад району, керівники відповідних структурних підрозділів, керівники закладів середньої та дошкільної освіти Поляницької ТГ, представники місцевих підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

15:38 21.03.2024

Кенгуру

«Кенгуру» - це масовий міжнародний математичний конкурс, головна мета якого – залучити якомога більше учнів до розв’язування математичних задач, показати кожному, що обмірковування задачі може бути справою живою, захоплюючою і, навіть, веселою, адже конкурс дає можливість з головою поринути у цікавий і пізнавальний світ математики.

15:34 21.03.2024

English у найменших.

Сьогодні мали можливість побувати на занятті з англійської мови у садочку «Ластівочка»

09:13 29.02.2024

Щодо порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Держава вживає всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, догляду за ними та возз’єднання їх із членами сім’ї, включаючи розшук, звільнення  з полону, повернення в Україну дітей, незаконно вивезених за кордон. Піклування про підростаюче покоління, підтримка сім’ї, забезпечення та захист прав дітей — пріоритетні завдання державної політики України.  Тому першочергова увага приділяється забезпеченню  найкращих інтересів дітей, а  в умовах збройного конфлікту – мінімізації негативних наслідків.

14:07 27.02.2024

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

Найкращі інтереси дитини повинні забезпечувати батьки. Якщо це не виходить, то про дитину має подбати громада.

14:07 27.02.2024