2-3 березня 2024 р. в м. Яремче відбувся Всеукраїнський творчий фестиваль-конкурс ДУША КАРПАТ. ЯРЕМЧЕ в рамках творчого проекту "Пізнай Україну через фестивальний рух".

Дата: 05.03.2024 09:21

Здобувачі освіти хореографічного відділу Дитячої школи мистецтв Поляницької сільської ради взяли участь у фестивалі-конкурсі та зайняли перше місце за хореографічну постановку "Гуцульські забави" (змішана вікова категорія) та друге місце (молодша вікова категорія) за жартівливий танець "Господарочки".

Дякуємо організаторам фестивалю-конкурсу, дякуємо нашій викладачці Надії Мушій за ініціативу, невтомну працю та відданість своїй справі, дякуємо концертмейстеру Уляні Вінтоняк. Щира подяка батькам та діткам за активну участь та позитивні емоції. Бажаємо діткам з кожною перемогою отримувати ще більше завзяття та бажання удосконалюватися в мистецтві танцю.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та працювати.