A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області

Новини

Правила поведінки – запорука безпеки

Вода вимагає до себе відповідної уваги та обережності. Вона не любить людей недисциплінованих і незнаючих та карає тих, хто нехтує правилами спілкування з нею. Щорічно безліч людей гине на водоймах, приносячи страшне горе своїм рідним і близьким. Мова не йде про стихійні лиха, коли водна стихія обрушується на людей і людські та матеріальні втрати відбуваються не з вини людини. Йдеться про загибель людей через власну необачність або по незнанню основ поведінки на воді і біля неї (на березі, на плавзасобах).

10:35 16.06.2023

Моніторинг радіаційного фону

Продовжуємо контролювати рівень забруднення, станом на 15 червня, та за минулий тиждень ситуація щодо радіаційного гама-фону  залишається без змін, показник становить від 0.11 мкЗ/год до 0.13 мкЗ/год.,що не перевищує порогового значення природного радіаційного фону в межах 0,32 мкЗ/год.   Перевищень природного радіаційного фону не зафіксовано у жодній контрольній точці. Середній рівень відповідає фоновим рівням для нашої місцевості.   Крім цього проводиться щоденний моніторинг якості питної води центрального водопроводу за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками безпеки, на даний час всі проби води відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною»,показники атмосферного повітря теж перебувають в межах норми.

10:35 16.06.2023

Оздоровлення дітей влітку

Здорове дитинство - це національне багатство країни. Від цього залежить здоров'я наступних поколінь. Для збереження і зміцнення здоров'я величезне значення має активний відпочинок і, перш за все, на повітрі.

15:17 14.06.2023

Основною проблемою, що виникає при споживанні води з децентралізованих джерел водопостачання є відсутність інформації про її якість.

Основною проблемою, що виникає при споживанні води з децентралізованих джерел водопостачання є відсутність інформації про її якість. Приблизно 30% таких джерел водопостачання містять підвищений вміст нітратів. Тому дослідження ризиків вживання питної води громадських колодязів та присадибних свердловин джерел водопостачання для здоров’я населення у нашому районі є актуальним

09:43 14.06.2023

Моніторинг радіаційного фону

        Продовжуємо контролювати рівень забруднення, станом на 8 червня, та за минулий тиждень ситуація щодо радіаційного гама-фону  залишається без змін, показник становить від 0.11 мкЗ/год до 0.13 мкЗ/год.,що не перевищує порогового значення природного радіаційного фону в межах 0,32 мкЗ/год.   Перевищень природного радіаційного фону не зафіксовано у жодній контрольній точці. Середній рівень відповідає фоновим рівням для нашої місцевості.   Крім цього проводиться щоденний моніторинг якості питної води центрального водопроводу за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками безпеки, на даний час всі проби води відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною»,показники атмосферного повітря теж перебувають в межах норми.

09:26 12.06.2023

Гриби

Починається літо і розпочинається грибний сезон… Збирання грибів - це чудовий відпочинок для дорослих і дітей, споживання їх – також смакова насолода… Але, щоб так було, треба дотримуватися певних правил приготування грибів, зберігання приготовлених блюд, консервованих продуктів. А що найголовніше, потрібно розрізняти їстівні гриби від неїстівних, збирати їх в незабруднених хімічними речовинами лісах, далеко від автомобільних доріг, підприємств, не збирати старі, червиві гриби. Коли з'являються перші ознаки отруєння грибами? При отруєнні грибами дії, токсини яких діють на шлунково-кишковий тракт, захворювання проявляється через дві-три години після вживання грибів і зазвичай супроводжується розладом шлунково-кишкового тракту :  нудота;  блювота;  різкий біль у животі;  діарея;  запаморочення;  підвищення температури тіла;  зниження пульсу;  задуха;

15:31 08.06.2023

Щеплення – єдиний захист від інфекційних хвороб

Робити чи не робити своєму малюку щеплення - це основне питання, яке постає перед кожною молодою мамою, тим паче, що останнім часом вони все частіше чують про можливість відмовитись від цієї маніпуляції. Впродовж останніх років значно побільшало батьків, які побоюються, а то й відмовляються робити будь-які щеплення своїм дітям. Проте, профілактична вакцинація досі вважається одним із найбільших досягнень медицини. До обов'язкового календаря щеплень в Україні входить вакцинація проти 10 інфекцій, а саме

12:40 07.06.2023

Вхід для адміністратора