A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області

Новини

Моніторинг радіаційного фону

Продовжуємо контролювати рівень забруднення, станом на 29 грудня, та за минулий тиждень ситуація щодо радіаційного гама-фону залишається без змін, показник становить від 0.10 мкЗ/год до 0.13 мкЗ/год.,що не перевищує порогового значення природного радіаційного фону в межах 0,32 мкЗ/год. Крім цього проводиться щоденний моніторинг якості питної води центрального водопроводу за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками безпеки, на даний час всі проби води відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною»,показники атмосферного повітря теж перебувають в межах норми.

15:19 29.12.2023

Академія лідерства для дівчат

У 2020 у межах програми “EU4Youth Alumni Network” за підтримки Європейського Союзу громадська організація “Жіноча Ліга” заснувала проєкт “Академія лідерства для дівчат”. У 2024 він реалізується у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ.

09:14 28.12.2023

Фон

Контрольний рівень радіаційного забруднення, станом на 22 грудня, та за минулий тиждень залишається без змін, показник становить від 0.11 мкЗ/год до 0.12 мкЗ/год.,що не перевищує порогового значення природного радіаційного фону в межах 0,32 мкЗ/год. Перевищень природного радіаційного фону не зафіксовано у жодній контрольній точці. Крім цього проводиться щоденний моніторинг якості питної води центрального водопроводу за санітарно- хімічними та мікробіологічними показниками безпеки, на даний час всі проби води відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною»,показники атмосферного повітря теж перебувають в межах норми.

08:42 27.12.2023

ФОН

За результатами щоденного моніторингу, який проводять фахівці Надвірнянського відокремленого структурного підрозділу ДУ «Івано- Франківський ОЦКПХ МОЗ України» - радіаційний фон на території Надвірнянського району не перевищує допустимий рівень та не несе загрози життю та здоров'ю населенню. Станом на 15 грудня, та за минулий тиждень ситуація щодо радіаційного гама-фону залишається без змін, показник становить від 0.11 мкЗ/год до 0.13 мкЗ/год.,що не перевищує порогового значення природного радіаційного фону в межах 0,32 мкЗ/год, щоденний моніторинг якості питної води центрального водопроводу за санітарно- хімічними та мікробіологічними показниками безпеки, відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною».

09:01 19.12.2023

СТРЕС ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Ми живемо, особливо тепер, в стані постійного стресу. Але як емоції впливають на наше серце? Стрес не проходить безслідно для нашого організму. Внутрішня напруга може спричинити підвищення артеріального тиску, зумовити порушення серцевого ритму, призвести до загострення захворювання судин. Але перш за все, стресовий стан - це захисна реакція організму, що мобілізує його сили. І у «розумних» кількостях стрес може бути навіть корисним.

09:00 19.12.2023

Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!

Від початку епідсезону захворюваність на COVID-19 зростає. У групі ризику – населення старше за 60 років, люди з ослабленим імунітетом, хронічними захворюваннями, вагітні. Вакцинація від COVID-19 забезпечується державою і безкоштовна для всіх громадян України. Вакцинація проти COVID-19 залишається єдиним ефективним методом підсилити імунітет та запобігти ускладненням під час хвороби. Важливо пам’ятати, що вакцинація від COVID-19 не захищає від грипу і навпаки. А також зважати, що щеплення проти цих недуг можна робити одночасно або з мінімальним інтервалом. Цього сезону в Україні циркулюватиме грип типів А і В. Вакцини від них доступні в аптеках. Зробити щеплення можна через запису системі Helsi, у сімейного лікаря чи у пункті вакцинації (розташовані в поліклініках). Вакцинація — це легкий і безпечний спосіб запобігти хворобі. Бережіть себе та своє здоров’я! Вакцинуйтесь самі та подбайте про батьків!

15:43 13.12.2023

КАШЛЮК

Кашлю́к  — гостра антропонозна повітряно-крапельна бактерійна інфекційна хвороба, найхарактернішою ознакою якої є нападоподібний спазматичний кашель. Передається захворювання повітряно-крапельним шляхом при кашлі та чханні хворого. Сприйнятливість до кашлюку дуже висока, найчастіше хворіють діти в тому числі і новонароджені. Після перенесеного захворювання формується довічний, стійкий імунітет.

09:43 13.12.2023

11 грудня - Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Бронхіальна астма - одне з найбільш поширених хронічних захворювань у світі. За статистикою більше 5% дорослого населення і 10% дитячого страждають цим захворюванням. Всесвітній день боротьби проти астми був заснований за рішенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, основним його завданням є поліпшення обізнаності лікарів, пацієнтів та населення про це захворювання, привернення уваги громадськості до вирішення проблем, пов’язаних з астмою, і підвищення якості медичної допомоги пацієнтам з астмою.

15:56 11.12.2023

Вхід для адміністратора