Освітня мережа

Екоконтейнер "Серце доброти"

Акція зі збору пластикових кришок для допогоми ЗСУ. Екоспоруду встановлневно на території Поляницького ліцей Поляницької сільської ради. Головна мета – сприяти зменшенню пластикових відходів, водночас підтримуючи наших воїнів. Так, кришечки спрямовуватимуть на переробку, а вилучені кошти на допомогу військовим.

12:03 16.01.2023

Дія. Цифрова освіта

Проєкт Дія. Цифрова освіта охоплює національну платформу з розвитку цифрових навичок

12:06 22.12.2022

Нагородження переможців олімпіад

За сприяння власника котеджного містечка "Фенікс", підприємця Олександра РЕДЬКА, було нагороджено грошовими винагородами учнів Поляницького та Яблуницького ліцеїв, які стали переможцями та призерами ІІ ЕТАПУ Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2022- 2023 н.р.

12:05 22.12.2022