Вітання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Поляницької сільської ради з завершенням навчального року!

Дата: 08.06.2023 11:41

Любі діти, дорогі батьки та шановні педагоги!

Вітаю вас всіх з завершенням навчального року, зі святом останнього дзвоника!

Бажаю щоб скоріше над нашими головами засяяло сонечко мирного неба! Щоб ви всі жили в щасливій, квітучій, прогресивній та незалежній Україні!

Вітаю випускників, які готуються до важливого кроку у своєму житті. Цей момент означає завершення одного етапу і початок нового, наповненого незліченними можливостями та викликами. Впевнена, що ви досягнете усіх цілей! Головне - будьте чесними і добрими людьми.

Дякую Збройним Силам України, що ви захищаєте нас!

Дякую педагогам та батькам за турботу та навчання дітей. Дякую за сумлінність, за наполегливість, за професіоналізм. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.

Бажаю всім дітям та дорослим безпечних канікул!

Бажаю всім Перемоги та Миру!

З Богом!

З повагою, Галина КЛИМОВИЧ