у Яблуницькому ліцеї Поляницької територіальної громади відкрили «Клас безпеки»

Дата: 29.04.2024 15:38

Поки лунають сирени та літають ворожі ракети по всій Україні, наші школярі вчаться жити в умовах повсякденної небезпеки та стають все розумнішими та відповідальнішими за себе і своїх близьких.

«Клас Безпеки» - це інноваційний підхід до навчання, який забезпечений усім необхідним навчальним матеріалом, щоб діти змогли навчитися правилам безпеки та водночас дізнатись більше про роботу екстрених служб.

Під час занять у класі діти різних вікових груп опанують основи безпеки життєдіяльності, правила пожежної та мінної безпеки, принципи надання домедичної допомоги, алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Клас наповнений яскравою поліграфічною продукцією з мінної та пожежної безпеки, яку розробили ДСНС України спільно з UNICEF Ukraine.