Фізична культура і спорт

Тиждень здоров’я та спорту у закладах освіти нашої громади!

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Поляницької сільської ради «Про проведення Тижня здоров’я та спорту», з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я та з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру і Всесвітнього дня здоров’я у закладах освіти проведено ряд важливих заходів!

11:26 11.04.2024

ІІІ етап "Пліч-о-пліч"

3 квітня в Надвірнянському районі офіційно розпочався третій (районний) етап наймасштабніших учнівських змагань країни «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!»

11:40 04.04.2024

Інтелектуальний спорт

нями відбулися змагання з шахів та шашок в рамках відкритої спартакіади між сусідніми територіальними громадами!

10:12 26.03.2024